سختی-گیر-آب-مدل-دی-وی-ای-8-لیتری2-600x600

تجهیزات جانبی

RS-S2-600x600

تجهیزات برودتی

device-dizi-paz-two-jedare-sixtyfour-tayi-steel01

تجهیزات پخت

تجهیزات رستورانی چیست؟

تجهیزات رستوران تمامی قطعات بزرگ و کوچک رستوران که شما برای ذخیره و تولید محصولات غذایی در آشپزخانه تجاری خود استفاده کنید، را شامل می شود.
تجهیزات رستورانی می تواند همه چیز را شامل شود از مایکروویو های آشپزخانه کوچک گرفته تا و صفحات داغ، کولر و فریزر. نیرو و انرژی بیشتر تجهیزات رستوران توسط گاز یا برق تامین می شود.

در میان تجهیزات رستوران، ابزار و وسایل مختلفی وجود دارد که می بایست در فضای رستورانی از آن ها بهره برد.

از مهمترين تجهیزات برودتی، آماده سازی، پخت، شستشو و … رستوران های ایرانی و فرنگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
در کنار این موارد تجهیزات استیل کاری(مانند میز کار،هود و…) و انواع یخچال و فریزر مورد استفاده قرار میگیرد که بر اساس ابعاد مورد نظر ساخته میشود.

چنانچه قصد راه اندازی رستوران را دارید، می توانید بهترین تجهیزات رستوران را از البرز استیل خریداری کنید و مشاوره های لازم را در این زمینه دریافت کنید.

قبل از اینکه هر گونه عملیات سرویس غذا را درون رستوران خود پیاده سازی کنید، می بایست با خرید تجهیزات رستورانی و لوازم با کیفیت، نسبت به تجهیز رستوران خود اقدام کنید. لازم به ذکر است که بدون تجهیزات آشپزخانه خوب، نمی توانید بهترین غذاها را برای مشتریان خود سرو کنید.

 

چگونه می توانید تجهیزات رستوران را خریداری کنید؟

شما می توانید برخی از تجهیزات رستورانی را به راحتی به صورت آنلاین خریداری کنید تا در محل کسب و کار تحویلتان شود. با این حال، اگر در مورد آنچه که شما نیاز دارید مطمئن نیستید یا نیاز به یک قطعه سفارشی دارید، احتمالا از گفتگو با نماینده خدمات مشتریان الفبای رستورانی برخوردار خواهید شد که می تواند شما را به درستی هدایت نمایند.

گروه البرز استیل بر آن است تا بهترین تجهیزات رستورانی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خویش قرار دهد. در الفبای رستورانی تمرکز بر این است که مشتریان بتوانند با توان های اقتصادی مختلف، تجهیزات رستورانی کارآمد مورد نیاز خود را خریداری کنند و بتواند گام موثری در مسیر موفقیت خود در این شغل بردارند.